KRISPOLPETECKIWIŚNIOWSKI

 

vente K2
VENTE K2 RC
TŁOCZENIE WĄSKIE
Uniwersalny, popularny wzór, pasujący do domów w rozmaitych stylach. Jednym z atutów tego tłoczenia, jest atrakcyjny stosunek ceny, do wysokiej jakości bram.
brama_roll_zew_fix1-255x300
VENTE RGZ
Praktyczna i estetyczna brama o uniwersalnym wzorze, która po zwinięciu znajduje się na zewnątrz. Dzięki takiemu rozwiązaniu wygospodarujesz przestrzeń pod sufitem w garażu.Pancerz zbudowany z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową, zapewnia ochronę przed utratą ciepła.

 

11_15_2
Bramy segmentowe marki PETECKI posiadają w standardzie tzw. ciche rolki, dzięki którym każde otwieranie i zamykanie bramy odbywa się bez uciążliwego hałasu. Seria bram PETECKI to także zwiększenie oszczędności energii, gwarantowane przez opracowany system uszczelnień THERMO PLUS.

 

grupa-bramy-prime
Brama segmentowa PRIME
Innowacyjna, dopracowana w każdym szczególe, odzwierciedla Twoje potrzeby zanim je zdefiniujesz. To w pełni wyposażona i kompletna brama automatyczna, dzięki której sięgając po pilota każdego dnia masz pewność, że wybrałeś najlepiej.
grupa-bramy-unitherm
Brama segmentowa UniTherm
Spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Współczynniki tych parametrów mają wpływ nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji bramy, ale również zachowanie jej walorów estetycznych przez lata..